środa, 24 września 2008

from dr. jahkill
dostajemy od was dużo listów oto jeden z nich...

Pozwalamy sobie.

My, przedstawiciele WNP (Wielkiego Narodu Polskiego), pozwalamy sobie (z upoważnienia dr D.U. i dr P.A. z IPN, oraz współpracującego z nimi dr C.H. z UJ), ustosunkować się do zaistniałej sytuacji, czyli Zasłużonego Westerplatte Krechy.
W reakcji na nieprzemyślaną akcję dołączenia koperty z mąką do gazety, wyraźnie daje się zaobserwować, że zdrowe jądro WNP (Wielkiego Narodu Polskiego) rozszerza się i rozrasta na coraz większe obszary WNP (Wielkiego Narodu Polskiego) i wygląda na to, że za jakiś czas cały WNP (Wielki Naród polski) stanie się zdrowym jądrem WNP (Wielkiego Narodu Polskiego). Właściwie: Zdrowym Jądrem Wielkiego Narodu Polskiego.
Z wielką satysfakcją zauważamy i odnotowujemy, że wszystkie, poza jednym, niepolskim, media, a także ogromna większość dyrektorów i menadżerów instytucji kultury zrozumiała akcję idiotów z Krechy i słusznie ją napiętnowała.
Nikt nie będzie nam wmawiał, że dołączenie erzacu wąglika, do tego opisanego łaciną, gotycką czcionką, mogło cokolwiek sugerować, albo, co gorsza, wywoływać refleksję. Do tego w numerze o terroryźmie!
Poza wszystkim, jako ZJWNP (Zdrowe Jądro Wielkiego Narodu Polskiego) brzydzimy się czymś tak pedalskim jak refleksja.
Nareszcie instytucje kultury i media wypełniają swoją misję!
Baliśmy się, że dyrektywa dotycząca kastracji może zostać zrozumiana zbyt entuzjastycznie i dojdzie do eliminowania, wraz z jądrami, rozumu.
Ale nie, nie doszło.
Dziękujemy mediom i instytucjom kultury (w osobach ich dyrektorów) za to, że wreszcie zasługują na to, by nazywać się Mediami i Instytucjami Kultury ZJWNP (Zdrowego Jądra Wielkiego Narodu Polskiego). Z tego miejsca obiecujemy, że wyżej wymienione media i instytucje kultury będziemy promować w szeregach WNP (Wielkiego Narodu Polskiego) i wymusimy na WNP (Wielkim Narodzie Polskim) masowe odwiedzanie tych instytucji i konsumowanie tych mediów.


Cześć Waszej Pamięci, Media i Instytucje Kultury!!!

Z WNP-owskim (Wielko Narodowo Polskim) pozdrowieniem –

prof. M.A.
doc R.T.
dr I.N.

niedziela, 21 września 2008

wtorek, 16 września 2008

POGODA Z DUPY


Rozwścieczeni przez jednego z redaktorów Krechy, który właśnie wygrzewa się na plaży gdzieś tam, postanowiliśmy powiedzieć co myślimy o pogodzie i jak bardzo mamy ją w poważaniu (tak jak ona nas)

sobota, 6 września 2008

SŁYNNE WYSTAWY: RETROSPEKCJA


Ostatnio redaktorzy naszego periodyku natknęli się (w głębinach twardych dysków) na zdjęcia z naszej pierwszej wystawy. Aby przybliżyć Wam drodzy czytelnicy nasze piękne dusze postanowiliśmy, tym którzy owej wystawy nie widzieli przedstawić nasze dzieło z czasów kiedy jeszcze nie byliśmy tak sławni jak obecnie (my też nie możemy uwierzyć, że kiedyś nie byliśmy sławni). Wystawę można oglądać do tej pory (tak zwana wystawa permanentna) w Szkole podstawowej numer 58 w Tczewie, sala komputerowa nr 10.

poniedziałek, 1 września 2008

...........................................................................................
Nawet w naszej redakcji zdażają się waśnie i spory. Oto co spotkało jednego z redaktorów za literówki w tekście. Jeżeli naszego bloga czyta ktoś z teleekspresu to uczulamy, że na powyższym filmiku pokazana jest przemoc. Może to być dla was dobry temat a my spełnimy nasze odwieczne marzenie i poznamy Macieja Orłosia.